برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

پایا سیستماین مجتمع در سال ۱۳۷۰ با ایمان به اینکه برای فردایی بهتر برای ایران باید بهترین را ساخت به همت کادر متخصص با بهره گیری از امکانات تحقیقاتی پیشرفته و به کارگیری فناوری نوین دنیا آغاز به کار کرد و در طی نزدیک به یک دهه حضور موفق درعرصه صنعت الکترونیک و کامپیوتر افتخار مشارکت در پروژه های عظیم مکانیزاسیون سال های اخیر سازمانهای معتبر ایران را دارد.

طی این دهه با توسعه کارخانجات خود و افتتاح فازهای جدید امروز محصولات آن در زمینه ساخت UPS ، استابلایزر، ساب رک، رک های ً۱۹ جهت شبکه های کامپیوتری، رک های مخابراتی، صوتی و کیس های صنعتی به بیش از ۶۰ نوع محصول می رسد.

در پی سلسله موفقیت های این مجتمع، برگ زرین دیگری در سال ۱۳۷۸ در کارنامه خود ثبت کرد و آن ارسال اولین محموله رک صادراتی ایران به اروپا بود که با کیفیتی مشابه خارجی و قابلیت های فنی بسیار بالا به کشور انگلستان صادر گردید همچنین ضمن مشارکت در نمایشگاه Cebit آلمان (معتبرترین نمایشگاه کامپیوتر جهان) از سوی دفتر نمایندگی اروپا این مجتمع برای اولین بار رک ایرانی در این نمایشگاه به نمایش درآمد که با

استقبال فراوانی از سوی کمپانی های خارجی روبرو گردید.

از جمله افتخارات دیگر پایا سیستم شرکت در پروژه های عظیم مخابراتی همچون پروژه مخابرات کل کشور که مجری آن شرکت عصر دانش افزاربوده است، پروژه آلکاتل، ارسال رک با ابعاد مختلف به مراکز کل کشور بوده است.

از دیگر مناقصات که پایا سیستم حضور موفقی در آن داشته است می توان از مناقصات سازمان خدمات انفورماتیک، صندوق قرض‌الحسنه انصارالمجاهدین، بانک پارسیان، داده پردازی، صنایع قطعات الکترونیک ایران، بانک رفاه کارگران، بانک ملی، نهاد ریاست جمهوری، نیروی انتظامی، استانداری سراسر کشور، انرژی اتمی و …. نام برد. با امید آنکه شاهد فردایی بهتر برای ایران باشیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.