برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

صنایع الکترونیکی پرسو

معرفی شرکت

شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر مفتخر است با بیش از ۲۰ سال تجارب حرفه ای مستمر و موثر فعالیت های خود را در بخش تأمین تجهیزات بانکی – مخابراتی و بخش خدمات و پشتیبانی تجهیزات بانکی ، سایت های مخابراتی و زیر ساخت با تکیه بر متخصصین و کارشناسان مجرب که مشتمل بر ۲۹۷ نفر می باشد را در سر فصل های زیر خلاصه نماید.

۱- تأمین تجهیزات بانکی – مخابراتی
تولید انواع UPS ، شارژر ، رکتیفایر ، اینورتر ، رکهای صنعتی و …
شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر سالیان متمادی بواسطه حضور و پشتیبانی تجهیزات برق اضطراری بدون وقفه برای مشتریان خود و با مطالعه و رصد نیازهای به روز ، اقدام به طراحی و تولید محصولی تکامل یافته از برترین فناوری های روز جهانی در این عرصه نموده ، چنانکه در سالهای اخیر برند MPC را به خانواده مشتریان خود ارائه و با مدیریت اخذ بازخوردهای مشتریان در صدد به هنگام سازی ، ارتقاء و رفع نیازها و همگون نمودن فناوری در جهت تأمین رضایت مشتریان رادمهر می باشد.
تأمین انواع باطری های سیلد اسید ، نیکل کادمیوم ، مخابراتی و صنعتی از ۲ ولت تا ۱۲ ولت و از ۷ آمپر ساعت تا ۴۰۰۰ آمپر ساعت.
تولید محصول UPS با در نظر گرفتن استانداردهای روز و تأمین و ارائه باطری های قدرتمند و کیفیت مناسب به چرخه ای از یک محصول کارآمد و مفید تبدیل گردیده است ؛ لذا این شرکت با تأمین باطری های مورد تایید مشتریان خود از کشورهای مطرح در عرصه تولید باطری اقدام به تکمیل محصول مدرن و مقتدر با برند RMC در راستای ارائه سرویس دائم نموده است.
تولید نرم افزار های پشتیبانی خدمات فنی و مهندسی تحت وب با قابلیت ایجاد سطوح دسترسی برای کاربران.
یکی دیگر از ویژگی های این شرکت تهیه و اجرای نرم افزار جامع پشتیبانی بوده که تحت شبکه، این امکان را به مشتریان در سراسر کشور می دهد تا هر لحظه از وضعیت اعلام خرابی ، رفع خرابی ، زمان انجام PM و… اطلاع داشته باشند؛ دسترسی به این نرم افزار از طریق آدرس سایت WWW.PORSOOENG.IR با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور امکان پذیر می باشد.

۲- خدمات و پشتیبانی تجهیزات بانکی
پشتیبانی تجهیزات بانکی شامل UPS، اسکناس شمار ، ATM، POS ، دوربین مداربسته و …
این مجموعه در حال حاضر سابقه همکاری با بانکها ، سازمانها ، ارگانها و شـرکتهـای معـتبر انفـورماتیکی در خصوص بازدید ، سرویس ، نگهداری و بازنگری بیش از ۱۸۰۰۰ دستگاه یو پی اس،  ۷۰۰۰ دستگاه اسکناس شمار، ۵۰۰ دستگاه ATM و حدود ۸۰۰۰ دستگاه POS در شعب مختلف بانک های ملت، انصار، تجارت، رفاه کارگران، مسکن و… را در اقصی نقاط کشور دارد.
یکی از عمده ترین افتخارات این شرکت پشتیبانی سامانه PNM می باشد که در آن به عنوان اولین و بزرگترین طراح و مولّد سخت افزار و نرم افزار مورد نیاز جهت کنترل ، برنامه ریزی و مانیتورینگ همزمان کلیه UPS های موجود در کشور معرفی شده است. ارائه خدمات پشتیبانی موفقیت آمیزسامانه PNM در حدود ۱۹۰۰ شعبه بانک ملت در حال اجرا می باشد.

 

۳- خدمات و پشتیبانی سایت های مخابراتی و تجهیزات سایت های BTS

شامل BTS ، BSCو احداث سایت و مکان یابی برای سایت های مخابراتی (Drive test)
شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر از سال ۱۳۸۳ بعنوان اولین پیمانکار ایران در بخش تعمیر و نگهداری تجهیزات سایت های BTS با شرکت ارتباطات سیارتهران شروع به فعالیت نموده و تاکنون با حضور مستمر درخصوص پشتیبانی و تعمیر نگهداری سایت های BTS به یکی از بزرگترین و مطرح ترین پیمانکاران در این حوزه تبدیل شده است که در حال حاضر نگهداری بیش از ۱۷۰۰ سایت BTS شرکت ارتباطات سیار)ورژن اریکسون) راباحدود ۱۶۰ نفر در استان تهران برعهده دارد.

از دیگر سوابق کاری ، نگهداری حدود ۲۴۰ سایت ارتباطات سیار ( ورژن نوکیا) در شمال استان خوزستان و حدود۱۷۰ سایت (ورژن زیمنس) درشمال استان بوشهر به مدت ۳ سال می باشد. علاوه بر پروژه های نگهداری، این شرکت در پروژهای نصب و راه اندازی ، SWAP و Drive test سایت های BTS های همراه اول ، تالیا و ایرانسل نیز فعالیت داشته و دارد.

 

۴- خدمات نگهداری،پشتیبانی،بهینه سازی و عملیات اجرایی شبکه مخابرات زیرساخت کشور

شامل فیبر نوری تجهیزات زیر ساخت که عبارتند از مراکز SC ، PC ، کنترل و انتقال داده و شبکه فیبر نوری

شبکه ارتباطات زیرساخت کشور که یکی از بزرگترین شبکه های زیرساختی دنیا محسوب می شود در اختیار شرکت ارتباطات زیر ساخت می باشد که تنها شرکت دولتی – حاکمیتی در حوزه مخابرات و فناوری اطلاعات کشور می باشد . در بیان اهمیت این شبکه کافی است بدانیم که تمام ترافیک ارتباطات بین شهری ، بین الملل ، دیتا و اینترنت کشور انحصاراً از طریق این شبکه هدایت می شود و کلیه اپراتورهای مخابراتی حوزه ارتباطات و دیتا در سطح کشور سرویس های خود را از طریق این شبکه دریافت می نمایند و مشتریان سرویس و خدمات این شبکه هستند.
بزرگترین افتخار شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر انجام خدمات نگهداری ، پشتیبانی ، بهینه سازی و عملیات اجرایی بخش بزرگی از شبکه فوق شامل سه استان خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و خراسان شمالی در طی سالهای ۹۲ الی ۹۴ و استانهای آذربایجان غربی، خوزستان، سیستان و بلوچستان و مازندران طی سالهای ۹۴ الی ۹۶ و استان گلستان در حال حاضر می باشد. این پروژه ها که حدود نیمی از مراکز و تجهیزات شبکه بزرگ زیر ساخت را شامل می شود مشتمل بر حدود ۱۵۰۰۰ کیلومتر شبکه فیبر نوری ، حدود ۲۰۰مرکز و سایت تجهیزات انتقال نوری و تجهیزات رادیویی،۲۰ مرکز سوئیچینگ PC/SC و۷ مرکز دیتا است. اجرای تعهدات پروژه در طی این سالها با بکارگیری بیش از ۷۵۰ نفر نیروی کارشناس متخصص در حوزه سوئیچ دیتا و انتقال و با استفاده از بهترین تجهیزات آزمایش و نگهداری مطابق با آخرین فناوری های روز دنیا انجام شده و ادامه دارد. حضور در شبکه ارتباطات زیرساخت کشور و انجام پروژه های بسیار بزرگ و حساس فوق شرکت مهندسی پرسو الکترونیک رادمهر را به یکی از بزرگترین شرکت های اجرایی کشور در امر نگهداری و بهینه سازی شبکه های carrier class تبدیل نموده است و بیانگر توان بالای مدیریتی و اجرایی این شرکت می باشد.

این مجموعه افتخار همکاری با خانواده مشتریان مخابراتی ، بانکی و غیر بانکی از جمله شرکت ارتباطات زیر ساخت ، شرکت ارتباطات سیار ، شرکت اریکسون ، شرکت رایتل ، شرکت نوکیا زیمنس ، ایرانسل ،شرکت پلاتین ایران و بانک های انصار ، ملت ، تجارت ، مسکن ، رفاه کارگران ، صادرات ، ملی ، کشاورزی ، مهر اقتصاد ، صنعت و معدن ، پست بانک ، مهر ایران ، سازمان بیمه سلامت کل کشور ، شرکت فرادیس البرز، شرکت صنعت سهند و … را دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.