برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

تکامتکام نزدیک به دو دهه در عرصه تولید و عرصه UPS در بازار الکترونیک ایران، گام‌های بلندی را برداشته است. این شرکت از اعضای گروه تدوین کننده استاندارد UPS در ایران بوده است و در حال حاضر عضو انجمن UPS سازان ایران و کمیته ملی تدوین استاندارد UPS در ایران می‌باشد.

رنج تولیدات تکام در حال حاضر بسیار وسیع می باشد که از جمله می توان از انواع:

UPS – STABILIZER – INVERTER – CHARGER نام برد.

UPS های شرکت تکام قابلیت ارائه سرویس به کلیه دستگاه های الکتریکی، صنعتی، الکترونیکی، تجهیزات کامپیوتری، شبکه های کامپیوتری و سرورها و روشنایی محیط و تجهیزات پزشکی را دارد.

UPS های تکام در توان هاو ساختارهای مختلف تولید می شوند. این UPS ها از توان ۶۰۰ VA تا ۱۰ KVA در کارخانه تکام تولید می شوند و از توان ۱۰ KVA تا ۵۰۰ KVA بصورت ups های با ساختار کاملا” صنعتی قابل ارائه می باشد.

کلیه محصولات تولیدی این شرکت و از جمله لوازم جانبی که همراه آنها به مشتریان گرامی عرضه می شود دارای گارانتی و خدمات پشتیبانی می باشد. این شرکت دارای نمایندگان فعال در زمینه فروش و ارائه خدمات پس از فروش در سطح ایران می باشد.

ارائه مشاوره فنی و اموزشهای لازم جزء سیاست های اصلی می باشد.

تکام بیش از ۱۲۰۰۰ محل نصب UPS در سراسر کشور دارد که ین UPS ها در شرایط مختلف شبیه برق سراسری و اقلیمی مشغول به کار می باشد. این شرکت افتخار همکاری با سازمان ها و شرکت های بسیاری را دارا می باشد که از آن میان می توان به صدا و سیما، شرکت مخابرات ایران، ارتش جمهوری اسلامی ایران، کشتیرانی، سازمان آب و فاضلاب، پتروشیمی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر مراکز اشاره کرد.

ارتباط با ما به منزله حذف مشکلات شبکه برق بوده و تجهیزات شما را به نهایت کارایی خود نزدیک می کند.

مشکلاتی از قبیل افت برق شهر، نوسان، شوک‌های الکتریکی و قطعی های برق شبکه با استفاده از سیستم های تکام قابل حل خواهد شد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.