برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.

صنایع الکترونیکی پرسوشرکت صنایع پرسوالکترونیک با سرمایه ای ثبت شده بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و با تجربه نزذیک به دودهه در زمینه صنایع الکترونیک در سال ۱۳۷۰ تاسیس گردید، کارخانه این شرکت در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع با زیربنایی بالغ بر ۳۵۰۰ مترمربع با بهره گیری از یک مجتمع بازرگانی، تحقیقاتی (دفتر مرکزی) با زیر بنایی بالغ بر ۱۵۰۰ متر مربع واقع در خیابان میرزای شیرازی- کوچه هفدهم- پلاک ۳۵ دایر گردیده است.

سعی شده در کلیه سطوح از آخرین و ییشرفته‌ترین تکنولو‍ژی ساخت و طراحی دستگاه های الکترونیک استفاده گردد بطوریکه به جرات می‌توان گفت تولیدات این شرکت قادر است در سطوح بالا با همتای خارجی خود رقابت نماید. در این راستا از سال ۱۳۷۶ برای اولین بار در ایران در زمینه طراحی و ساخت انواع INVERTER , UPS

(SMR) RECTIFIERهای پیشرفته میکروپروسسوری با اقدام به انتقال تکنولوژی از شرکتهای ALLIS ELECTRIC , POWER COM تایوان و بسط و توسعه آن و بهره گیری از تکنولوژی و استانداردهای جهانی مطابق با نیازهای جامعه محقق گردیده و هم اکنون بیش از ۵۰۰۰۰ دستگاه از این سری تولیدات در ارگان های مختلف در حال بهره برداری می‌باشند.

در حال حاضر این شرکت علاوه بر کادر مهندسی و بازرگانی مشتمل بر ۱۳۰ نفر در زمینه تولید، کنترل کیفیت و فروش از یک مجموعه توانمند و مستقل خدمات پس از فروش نیز به نام شرکت مهندسی پرسو الکترونیک بهره مند می باشد که با به‌کارگیری ۲۵۰ نفر از متخصصین مجرب ویژه خدمات پس از فروش در مراکز استان ها و ۱۱۵ نفر نیروی سیار عهده دار خدمات پشتیبانی و سرویس و نگهداری ۳۳۶ سایت BTS و بیش از ۵۰۰۰۰ دستگاه‌‌

( SMR ) RECTIFIER , INVERTER , UPS های تولیدی شرکت پرسو الکترونیک (شرکت مادر) و همچنین دیگر تولیدکنندگان داخلی و خارجی می باشد.

شایان ذکر است دستگاه های تولیدی این شرکت در مجموعه های بزرگ کامپیوتری، شرکت های مخابرات در اقصی نقاط ایران و همچنین نیروهای انتظامی و نظامی و سازمان‌های مهم دولتی، چندین دانشگاه، خودروسازی، پزشکی، بیمه نصب است و کلیه مصرف کنندگان از یک سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش بهره مند می گردند.

این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع INVERTER , UPS (SMR) RECTIFIER و….. در ایران می‌باشد که بصورت تخصصی در این امر فعالیت می‌نماید.

از طرف دیگر شرکت پرسو الکترونیک نماینده انحصاری شرکت NEWAVE سوئیس در ایران می باشد.UPS های ساخت این شرکت از نوع ON LINE با توان های ۵KVA تا ۳۰۰KVA با قابلیت های منحصر به فرد از جمله راندمان ۹۷% حداقل حجم و وزن و همچنین قابلیت پارالل شدن نامحدود می باشد. مضافا” این شرکت تنها تولید کننده UPS های مدولار سه فاز توان بالا (با مدولهای (۱۰,۱۵,۲۰,۳۰,۴۰,۸۰,۱۰۰KVA) در دنیا می‌باشد. شرکت NEWAVE یک از بزرگترین سازندگان UPS اروپاست و تعداد زیادی از UPSهای این شرکت در شبکه های انفورماتیکی، مخابراتی، بیمارستان ها، بانکها و کارخانجات مهم دنیا و همچنین ایران نصب و در حال استفاده می باشد.

مضافا” این شرکت نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت GAZ آلمان تولید کننده انواع باطریهای نیکل کادمیوم در ایران می باشد و علاوه بر آن باطریهای سیلد ‌لید ‌اسید ۱۲v/7-200 Ah با برند PEC توسط این شرکت به صورت انحصاری در ایران عرضه می گردد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید.